Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Порядок здійснення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників під час проведення іноземними державами, їх економічними або митними об'єднаннями антидемпінгових, спеціальних захисних або компенсаційних розслідувань щодо імпорту українських товарів  
Параметри: Захист внутрішнього ринку, Законодавство у сфері ЗЕД, ЗЕД

 

Русскоязычный заголовок:   Порядок осуществления защиты интересов отечественных товаропроизводителей во время проведения иностранными государствами, их экономическими или таможенными объединениями антидемпинговых, специальных защитных или компенсационных расследований относительно импорта товаров украинского происхождения
 
 
Порядок здійснення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників під час проведення іноземними державами, їх економічними або митними об'єднаннями антидемпінгових, спеціальних захисних або компенсаційних розслідувань щодо імпорту товарів українського походження"     
 
 
 
 
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
 
ПОСТАНОВА
 
від 7 червня 2006 р. N 801 
 
Київ
 
 
Про затвердження Порядку здійснення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників під час проведення іноземними державами, їх економічними або митними об'єднаннями антидемпінгових, спеціальних захисних або компенсаційних розслідувань щодо імпорту товарів українського походження
 
 
З метою посилення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників та забезпечення вільного доступу товарів українського походження на зовнішній ринок Кабінет Міністрів України постановляє: 
 
Затвердити Порядок здійснення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників під час проведення іноземними державами, їх економічними або митними об'єднаннями антидемпінгових, спеціальних захисних або компенсаційних розслідувань щодо імпорту товарів українського походження (додається).  
 
 
 
Прем'єр-міністр України   
 
Ю. ЄХАНУРОВ
 
 
 
 
Інд. 27 
 
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України
 
від 7 червня 2006 р. N 801 
 
 
 
ПОРЯДОК
 
здійснення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників під час проведення іноземними державами, їх економічними або митними об'єднаннями антидемпінгових, спеціальних захисних або компенсаційних розслідувань щодо імпорту товарів українського походження
 
 
1. Цей Порядок визначає механізм здійснення центральними органами виконавчої влади захисту інтересів вітчизняних товаровиробників, які провадять операції з поставки товарів українського походження під час проведення іноземними державами, їх економічними або митними об'єднаннями антидемпінгових, спеціальних захисних або компенсаційних розслідувань щодо імпорту таких товарів (далі - розслідування). 

 
2. Здійснення захисту інтересів вітчизняних товаровиробників під час проведення розслідування забезпечується Мінекономіки. 
 
МЗС через закордонні дипломатичні установи України та інші центральні органи виконавчої влади сприяють Мінекономіки у здійсненні такого захисту. 

 
3. У разі надходження до закордонних дипломатичних установ України інформації про проведення розслідування вони невідкладно надсилають її в установленому порядку до Мінекономіки. 
 
Заінтересовані вітчизняні товаровиробники безпосередньо можуть інформувати Мінекономіки про факт проведення розслідування.
 
 
4. Мінекономіки після надходження інформації про проведення розслідування: 
 
інформує про це заінтересовані центральні органи виконавчої влади та вітчизняних товаровиробників і у разі потреби звертається до них з метою одержання додаткової інформації з питань, що стосуються розслідування; 
 
звертається до Держмитслужби з метою одержання інформації про експортні операції з поставки товарів українського походження (відомості про експортерів, імпортерів, вартість та обсяг поставок товару тощо), стосовно яких проводиться розслідування. 
 
Після надходження запиту Мінекономіки центральні органи виконавчої влади та вітчизняні товаровиробники невідкладно подають необхідну інформацію. Вітчизняний товаровиробник може зазначити, що інформація має конфіденційний характер. У такому разі Мінекономіки забезпечує захист інформації від розголошення.
 
 
5. Вітчизняний товаровиробник на запит або з власної ініціативи інформує Мінекономіки про свій намір взяти участь у розслідуванні як заінтересована сторона. 
 
Якщо вітчизняний товаровиробник не подав необхідної інформації або повідомив про відмову від участі у розслідуванні, Мінекономіки на підставі інформації, що надійшла від заінтересованих центральних органів виконавчої влади та вітчизняних товаровиробників, приймає рішення стосовно доцільності участі Української Сторони у розслідуванні.
 
 
6. Для забезпечення участі Української Сторони у розслідуванні Мінекономіки безпосередньо або через МЗС протягом установленого строку звертається до компетентних органів відповідної іноземної держави, економічного або митного об'єднання держав (далі - компетентні органи) з метою одержання матеріалів, на підставі яких було прийнято рішення про проведення розслідування, та реєстрації Мінекономіки як заінтересованої сторони розслідування. 
 
Реєстрація вітчизняного товаровиробника як заінтересованої сторони розслідування забезпечується самим товаровиробником, про що повідомляється Мінекономіки.
 
 
7. До прийняття компетентними органами іноземної держави остаточного рішення за результатами розслідування Мінекономіки має право: 
 
самостійно або разом з представниками МЗС, інших центральних органів виконавчої влади, заінтересованих вітчизняних товаровиробників ініціювати проведення та брати участь у консультаціях з компетентними органами стосовно розслідування; 
 
готувати та надсилати компетентним органам обґрунтування позиції Української Сторони; 
 
самостійно або разом з представниками МЗС, інших центральних органів виконавчої влади, заінтересованих вітчизняних товаровиробників брати участь у публічних заходах (слуханнях, зустрічах), які проводяться у рамках розслідування; 
 
проводити у разі потреби переговори, готувати та подавати в установленому порядку пропозиції щодо укладення з іноземними державами міжнародних договорів з метою забезпечення вільного доступу товарів українського походження на зовнішній ринок.
 
 
8. Про результати розслідування Мінекономіки інформує заінтересовані центральні органи виконавчої влади.
 
 
9. У разі застосування іноземною державою, економічним або митним об'єднанням держав антидемпінгових, компенсаційних, інших обмежувальних заходів до товарів українського походження або перегляду раніше запроваджених обмежувальних заходів захист інтересів вітчизняних товаровиробників здійснюється відповідно до цього Порядку.
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки